Motoryzacja

Business Service Club – program skierowany do klientów flotowych

Salon samochodowy Ursyn Car oferuje wiele atrakcyjnych programów dla klientów biznesowych. Każdy właściciel firmy transportowej zabiega o to, aby zapewniono mu profesjonalną opiekę w przypadku ewentualnego wypadku. W autoryzowanych Stacjach Obsługi Ford można liczyć na fachowy serwis mechaniczny zarówno w pojazdach nowych jak i już poddawanych eksploatacji. Z oferty programu Business Service Club można korzystać na terenie całej Polski. Klient ma również prawo brania czynnego udziału w naprawach.

Kto może wziąć udział w programie Business Service Club?

Liczba chętnych do wzięcia udziału w programie systematycznie wzrasta. Właściciele firm zdają sobie sprawę, jak wieloma czynnikami nie będą musieli zajmować się kiedy zostaną uczestnikami BSC, ponieważ zrobią to za niego osoby zatrudnione przez konkretny salon. Żeby wziąć udział w programie wystarczy figurować w bazie danych Ford Polska jako klient zbiorowy. Wymagane jest również zawarcie odpowiedniego kontraktu serwisowego z konkretnym dealerem Forda, który uczestniczy w tym programie. Jednego z nich można znaleźć pod stroną internetową www.ursyncar.pl. W przypadku spełnienia wyżej wymienionych procedur, zostaną wystawione karty identyfikacyjne pojazdu, którymi będzie mógł posługiwać się członek Business Service Club.

Na jakie korzyści mogę liczyć decydując się na udział w programie?

Każdy członek może liczyć na kompleksową opiekę nad flotą samochodową, której jest właścicielem. Przewidziane jest również umożliwienie dostępu do elektronicznych narzędzi monitorowania procesu napraw pojazdów. Ford Polska umożliwia także skorzystanie z różnorakich dodatkowych usług, które ustalane są indywidualnie z każdym klientem.