Motoryzacja

Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS

Jesteś miłośnikiem wypraw w nieznane? Marzysz o motocyklowej wycieczce? Pragniesz wyruszyć w męską podróż lub zabrać swoją partnerkę na kilkudniowy wypad? Poszukujesz odpowiedniej maszyny? Postaw na Kawasaki VULCAN 1700 VOYAGER ABS!

Wyposażenie

Kawasaki VULCAN 1700 wyposażono we wszelkie sprzęty, akcesoria i dodatki, pozwalające kierowcy czerpać przyjemność nawet z najdłuższych tras. Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD na środku tablicy przyrządów obsługuje się poprzez przełączniki przy prawym uchwycie kierownicy. Układ audio z dwoma głośnikami obejmuje wejście do i-Poda, tunera XM, radia CB oraz do standardowego radia. Przednie osłony i owiewka chronią zarówno kierowcę, jak i pasażera przed wiatrem, którego uderzenia przenoszone są na motocykl, a nie kierowcę. Ochraniacze nóg mają regulowane otwory wentylacyjne. Wyprofilowane, ergonomiczne siedzenie zapewnia komfort podczas długich podróży. Zmiękczenia bagażnika stanowią zaś wygodne oparcie dla pleców i ramion pasażera. Wreszcie kufer o pojemności 50 litrów pomieścić może dwa kaski, a 76 litrowe boczne bagażniki dodatkowy bagaż.

Parametry techniczne

VULCAN 1700 VOYAGER ABS to motocykl wyposażony w potężny 8-zaworowy, chłodzony cieczą silnik o pojemności 1700 cm3. Zaprojektowany został z myślą o możliwości osiągnięcia wysokiego momentu obrotowego. Średnica tłoka i skok to 102 x 104 mm. Zastosowany w układzie zaworów system SOHC sprawia, że odczuwanie reakcji silnika jest niezwykle bezpośrednie. To także pierwszy w historii Kawasaki całkowicie elektroniczny układ sterowania przepustnicą, umożliwiający regulowanie objętości paliwa oraz dawki powietrza podawanego do silnika, dzięki czemu jego reakcje są płynne i naturalne. Co więcej model ten posiada 6-biegową skrzynię biegów – 6 bieg pozwala więc na oszczędną, swobodną jazdę po autostradzie.

Więcej informacji znajdziesz na http://motohangar.pl/dealer-kawasaki/