Biznes

Modelki i hostessy – twarz twojej marki

Tworzysz sesje zdjęciowe? Projektujesz modę i planujesz organizację pokazu? Musisz wynająć atrakcyjne modelki, które dopełnią dzieła i z klasą zaprezentują twoją kolekcję? A może jesteś właścicielem dużej firmy i właśnie przygotowujesz się do ogólnopolskich lub zagranicznych targów i kongresów? Planujesz spotkanie z kontrahentami spoza Polski? Poszukujesz uprzejmych, eleganckich dziewczyn, które nie tylko będą godnie reprezentować twoje przedsiębiorstwo, ale również pomogą ci w roli tłumaczek? Postaw na profesjonalną agencję modelek i hostess.

Fotomodelki i modelki wybiegowe

Dzięki profesjonalnym, doświadczony fotomodelkom będziesz mieć pewność udanej sesji zdjęciowej. Dziewczyny, które swobodnie czują się przed obiektywem stanowią klucz do udanego projektu fotograficznego. Z kolei modelki, jak i modele, którzy pracują na co dzień na wybiegach doskonale zaprezentują twoją kolekcję nawet podczas największych i najbardziej prestiżowych wydarzeniach modowych.

Hostessy – eventy, konferencje, imprezy firmowe

Pełne wdzięku, uśmiechnięte, inteligentne hostessy wspaniale zaprezentują twoją firmę na wszelkiego rodzaju eventach, konferencjach, imprezach firmowych i plenerowych. Jedyne o co musisz zadbać to podanie wybranej agencji szczegółowych informacji na temat twojego przedsiębiorstwa, marki i rodzaju organizowanego wydarzenia, tak aby kandydatki zostały do niego dobrze dopasowane.

Hostessy – targi, promocje

Podczas targów i wydarzeń nastawionych na promocję liczy się przede wszystkim umiejętność przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów, zdobycie ich przychylności, możliwość prezentacji, zapoznania się. Hostessy, które mogą pochwalić się doświadczeniem w zakresie promowania produktów, usług oraz samej marki z pewnością pomogą ci zyskać dobre imię i zwiększyć popularność twojej firmy.

Hostessy – tłumaczenie

Hostessy-tłumaczki pomogą ci w sytuacji, kiedy planujesz wyjazd na zagraniczne targi bądź też spotkanie z obcojęzycznymi kontrahentami. Uśmiechnięte, inteligentne, piękne, z doskonałą znajomością danego języka zyskają przychylność twoich współpracowników spoza Polski.

Sprawdź ofertę agencji hostess i modelek na stronie http://papilioagency.com/