Biznes

Plakaty na zamówienie w drukarni online

Plakat to bez wątpienia bardzo ważna forma reklamy. Można go powiesić w firmie lub w miejscach do tego wyznaczonych np. specjalnych tablicach reklamowych ustawionych w kluczowych miejscach w mieście. Z uwagi na uniwersalność, firmy za pomocą plakatów mogą przedstawić swoją ofertę promocyjną, nowy produkt, rozgłosić informację o dniach otwartych, darmowych pokazach czy wystąpieniu ważnej osoby np. artysty.

Plakaty w korzystnej cenie

Wiele drukarni oferuje druk plakatów tylko w dużym nakładzie. Jest to bardzo niekorzystne, szczególnie jeśli plakat ma być formą reklamy wykorzystaną tylko w biurze firmy. W takim przypadku firmie nie kalkuluje się składanie zamówienia na kilkadziesiąt sztuk plakatów, szczególnie kiedy dotyczą oferty, która trwa w wyznaczonym czasie. Tutaj na pewno zasługuje na uwagę drukarnia fortuny. Wydruk plakatów zaczyna się od jednej sztuki. Jest to zdecydowanie najkorzystniejsza oferta na rynku, przeznaczona dla firm, które nie potrzebują dużego nakładu plakatów. Mimo małej ilości sztuk, oferta drukarni jest opłacalna i bardziej atrakcyjna niż w innych firmach poligraficznych.

Gdzie zamówić plakaty

Plakaty w pięknej oprawie graficznej można zamówić w drukarni fortuny. Drukarnia Fortuny nie narzuca klientowi minimalnej ilości sztuk plakatów, jakie trzeba zamówić. Plakaty na zamówienie realizowane są nawet od jednej sztuki. Plakaty wykonywane są w technologi offsetowej lub cyfrowej. Wszystko zależy od specyfikacji zamówienia. Za pomocą strony internetowej klient w ciągu jednej minuty wycenia zlecenie, a wydrukowane plakaty otrzymuje na wyznaczony przez siebie adres. Przesyłka kurierska jest darmowa, niezależnie od ilości zamówionych plakatów.

Jakie plakaty oferuje drukarnia fortuny

Klient podczas składania zamówienia może wybrać specyfikację plakatów. Może wgrać swój własny projekt plakatów lub zlecić wykonanie projektu graficznego drukarni. Plakaty drukarnia fortuny przyjmuje zamówienia na plakaty w formatach od A3 (297 × 420 mm) do B0 (980 × 1380 mm). Na specjalne zamówienia drukarnia może wydrukować plakaty w jeszcze większych rozmiarach, ale nie większych niż 1500 × 3000 mm. Papier, na którym drukowane są plakaty, ma grubość od 130 g do 170 g. Jest to papier kredowy w połysku. Nie zależnie od wybranego nakładu klient może wybrać do 10 wzorów plakatów dla jednego zlecenia. Jest to duże udogodnienie, ponieważ nie trzeba składać kilku zamówień, każde do innego wzoru plakatu. Maksymalny nakład, jaki realizuje drukarnia fortuny, wynosi 1000 sztuk, a minimalny to tylko jedna sztuka.

Plakaty mogą być drukowane w dwóch formach kolorystycznych. Podstawową kolorystyką używaną przez drukarnię jest CMYK, ale na specjalne życzenie klienta firma może wydrukować plakaty w kolorystyce PANTONE. Ponadto klient może wybrać sobie niestandardowe zakończenie rantów plakatów. Zamiast podstawowego gładkiego, równego wykończenia linii brzegów, można zamówić nieszablonowe wycinanie z wykrojnika. W ten sposób plakat stanie się jeszcze ciekawszy. Wszelkie informacje o niestandardowym wykończeniu należy przesłać wraz z plikiem graficznym.