Biznes

Jak rozpocząć współpracę z Microsoft Dynamics NAV?

Oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV jest jednym z najchętniej wybieranych na świecie. Stało się niezwykle popularne, z uwagi na swoją elastyczność, kompleksowość i gwarancję sukcesu. Spowodowało to, że dzisiaj z łatwością zdobyć można informacje nie tylko o jego funkcjach, ale też o możliwościach dostępu do niego. Jest sprzedawane i jednocześnie wdrażane przez certyfikowanych partnerów. Można zatem liczyć na wsparcie fachowców, którzy pomogą maksymalnie wykorzystać możliwości systemu. To z kolei zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a w efekcie pełne zadowolenie nowych klientów.

Dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa oraz indywidualnych oczekiwań, wybierany jest oferowany przez nav24.pl, adekwatny do preferencji pakiet. Małym i średnim firmom polecany jest pakiet startowy oprogramowania. Składa się z najważniejszych funkcji, a mianowicie zarządzania finansami, logistyką i projektami. To wystarcza, by nie ponosząc dużych kosztów, móc monitorować finanse, kontrolować zakup i sprzedaż materiałów oraz rozliczać usługi. Pakiet rozszerzony dedykowany jest firmom, które wymagają bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Jest on rozszerzony o funkcje zarządzania produkcją oraz monitorowania magazynów. Istotnym elementem jest także możliwość zarządzania relacjami z klientem i dostawcami.

Strona techniczna

Microsoft Dynamics NAV ułatwia prowadzenie biznesu, między innymi poprzez zapewnienie łatwego sposobu korzystania z systemu. Daje możliwość wyboru – wdrożenie w chmurze (Microsoft Azure) lub na serwerach. Korzystający sam decyduje, czy wybierze prace w aplikacji, na tablecie czy przez stronę www. Dzięki Microsoft Dynamics oraz Office 365 możliwe jest połączenie kalendarza, skrzynki pocztowej e-mail i plików z raportami z oprogramowaniem zarządzającym.