Biznes

Wciąż popularny papierowy notes

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie robi notatek. Oczywiście są tacy ludzie, którzy wiele danych mają w pamięci – ale czy warto sobie zaprzątać umysł tyloma informacjami? W dobie dzisiejszej technologii papierowe notatniki zastępowane są przez aplikacje w smartfonach czy tabletach. Są jednak tacy, którzy twierdzą, że nic nie zastąpi papierowej wersji – można wyrwać kartkę i przykleić na lodówkę, albo zapisać adres i wręczyć go osobie, której jest potrzebny.

Różnorodność form do wyboru

Odwiedzają stronę firmy Kalendarze Reklamowe spotykamy się z bogatą ofertą notesów. Format, ilości kartek czy kolor, to tylko niektóre opcje różnicujące dane modele. Przed wyborem należy się zastanowić, w jakich okolicznościach najczęściej będziemy go używać.

Notes w pracy i w domu

W pracy często wykorzystywana jest forma na paletce, bardzo poręczna i pozwalająca na szybkie notowanie – dostępna na http://www.reklamowe-kalendarze.pl. To kilkadziesiąt małych karteczek sklejonych wzdłuż jednego brzegu. Kiedy informacja przestaje być aktualna, po prostu odrywamy i wyrzucamy karteczkę, a czysty plik jest gotowy na kolejne zapiski. Wiele notatek robimy również w domu. Dobrą formą notesu do mieszkania jest notes klejony bez okładki. Jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ wystarczy położyć go w odpowiednim miejscu, by zapisywać kolejne ważne informacje.

Przewaga nad nowoczesnymi technologiami

Owszem – aplikacja w telefonie czy tablecie ma swoje zalety. Nie trzeba skreślać i można ustawić dzwonek przypominający o danym wydarzeniu. Jednak gdy rozładuje się bateria w naszym urządzeniu nie mamy dostępu do zanotowanych danych. Z kolei forma papierowa jest dostępna zawsze i wszędzie. Ponadto, zawsze możemy wyrwać kartkę i wręczyć komuś zapisaną informację.